Сафʼянівська громада вшанувала памʼять загиблих воїнів-захисників 1

Ранок 24 лютого 2022 року попри очікування та побоювання все одно став несподіванкою для більшості українців. Кожного та кожну з нас жахливі новини застали за різних обставин: хтось мирно бачив останній передранковий сон, хтось прокинувся на роботу, а дехто, можливо, готував сніданок для своєї родини. Але усе, що ми думали, відчували, на що сподівалися та мріяли в той ранок – назавжди змінилося. Цей момент розділив життя усіх українців на до та після.

Для українців лютий 2022 року став довжиною в роки – роки болі, страху, сліз, розпачу і втрат. Втрат найкращих синів на дочок країни, які за мирне та незалежне майбутнє України віддали найцінніше – своє життя.

Сьогодні керівництво та депутатський корпус Сафʼянівської громади, працівники старостинських округів та Будинків культури вшанували памʼять загиблих мешканців громади – справжніх Захисників.

Владислав Шестов (с. Муравлівка), Юрій Чернов (с. Муравлівка), Іван Приходцев (с. Комишівка), Геннадій Іванов (с. Першотравневе), Артем Кваша (с. Першотравневе), Андрій Крецул (с. Кислиця), Андрій Анохін (с. Стара Некрасівка), Андрій Карашель (с. Сафʼяни), Дмитро Балюк (с. Сафʼяни), Василь Омельченко (с. Броска), Євген Глуцький (с. Матроска), Данило Ніколаєв (с. Ларжанка), Володимир Гончаров (с. Ларжанка), Олександр Караяні (с. Ларжанка), Максим Дмитрієв (село Нова Некрасівка), Володимир Чернов (село Нова Некрасівка), Олександр Хмеляров (с. Камʼянка), Євгеній Качай (с. Лощинівка), Дмитро Михайлов (село Утконосівка), Максим Близнак (с. Лощинівка) та Михайло Ферар (с. Озерне) – Герої, які віддали своє життя, виборюючи мир, свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни, а зараз продовжують оберігати нас Янголами світла у небесному війську.

Низький уклін та безмежна вдячність загиблим Героям.

Вічна пам‘ять полеглим захисникам!

Скільки б часу не минуло, ніколи не зітруться в пам’яті імена тих, хто не повернувся з війни. Саф’янівська громада завжди пам’ятатиме своїх Героїв – тих, хто не скорився ворогові, не впав духом, не зрадив, хто в сьогоденні пожертвував власним життям за право жити вільними у своїй державі.

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0RJfiqhuE4jXwJEPFir54mMe5zktL7WPWuTvs5ZobCmiDBMkQYFbhahFx4KLjaCCDl