Саф’янівська громада взяла участь у Ярмарку вакансій 1

Сьогодні, 16 листопада, на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету міськрайонним центром зайнятості за сприянням Ізмаїльської районної військової адміністрації та за ініціативи Одеської обласної державної (військової) адміністрації проведено загальнообласний Марафон «Ярмарок вакансій».

В умовах війни цей захід набув ще більшої важливості, адже ряди шукачів роботи поповнила велика кількість внутрішньо переміщених осіб, які вимушені починати своє життя з початку та шукати новий спосіб заробітку.

Під час заходу роботодавці Ізмаїла та району презентували свої підприємства та провели співбесіди на вакантні місця, а шукачі роботи, серед яких більша частина переселенців, що тимчасово проживають також і на території Саф’янівської громади, мали змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, серед яких продавці різних груп товарів, водії, слюсарі, механіки, кухарі, економісти, начальники відділів та цехів, інженери та багато інших.

Сподіваємось, що сьогоднішній захід допоміг роботодавцям вирішити кадрові питання, а здобувачам роботи – вдало працевлаштуватись!