Саф'янівська громада взяла участь в обласних змаганнях "Рухайся до Перемоги" на підтримку ЗСУ 1

У суботу, 7 жовтня, в Авангардівській громаді проходили обласні змагання “Рухайся до Перемоги” на підтримку Збройних Сил України серед сільських та селищних територіальних громад Одещини.

В змаганнях взяли участь 12 сільських та селищних громад Одеської області, серед яких була наша Саф’янівська територіальна громада.

На спортсменів чекали змагання з різних видів спорту: армреслінгу, гирьового спорту, перетягування канату, легкоатлетичного кросу та настільного тенісу.

Команда Саф’янівської громади продемонструвала високі спортивні досягнення та посіла почесні призові місця. Так, в командному заліку з армреслінгу наша громада стала абсолютним чемпіоном, виборовши перше місце. Наші спортсмени, Василь Пенчев та Михайло Сагіноа, посіли почесні перші місця і в особистому заліку з даного виду спорту.

Призове третє місце Саф’янівська громада завоювала і в командному заліку з легкоатлетичного кросу. Серед жінок в особистому заліку гарний результат показала Анастасія Жигульська, яка посіла друге місце.

Спортсмени нашої громади також продемонстрували високу підготовку в змаганнях з настільного тенісу, посівши в командному заліку почесне друге місце. З даного виду спорту в особистому заліку призові місця вибороли Тетяна Скрипниченко (третє місце) та Ілля Чорнобай (друге місце).

Вітаємо спортсменів Саф’янівської громади з перемогою! Ми вами пишаємось!

Бажаємо подальших спортивних звершень, підкорення нових вершин та мирного неба над головою!