Саф’янівська громада взяла участь в освітньому заході щодо залучення громадськості до співпраці з органами влади 1

У середу, 22 листопада, представники Саф’янівської територіальної громади, в тому числі ГО Хореографічна студія «АЛВІ ФЕСТ» та ГО «Регіональний аналітичний центр», взяли участь в освітньому онлайн-заході на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Одеської області.

Захід проводився Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Для Саф’янівської громади вкрай важливо долучати громадян до співпраці, тож наразі громада активно працює над цим.

Під час заходу учасники розглянули теми щодо доступу до публічної інформації: права запитувачів та обов’язки розпорядників; реалізації права на доступ до інформації за інформаційним запитом; доступу до публічної інформації під час дії воєнного стану відмови або ненадання відповіді на запит як предмет оскарження.

Захід видався вкрай цікавим та важливим у процесі подальшого залучення громадськості до комунікації й взаємодії з органами влади.

Саф’янівська сільська рада висловлює щирі слова подяки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” та ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” та сподівається на подальше співробітництво!