Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова взяла участь у селекторній нараді Одеської обласної державної (військової) адміністрації 1

Сьогодні, 8 серпня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова взяла участь у селекторній нараді Одеської обласної державної (військової) адміністрації.

Під час наради були розглянуті питання щодо реформи шкільного харчування та пріоритетні напрямки її реалізації у закладах загальної середньої освіти області в умовах воєнного стану; ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації; проведення профілактичних щеплень, планової вакцинації проти кору, дифтерії та поліомієліту та відновлення умов надання медичних послуг з імунізації населення тощо.

За результатами очільником області Олегом Кіпером було надано ряд доручень відповідно до вимог воєнного часу.