Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова взяла участь в Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України 1

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби в Ізмаїлі відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, в якому взяли участь заступник керівника офісу президента Олексій Кулеба, голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, в.о. начальника Служби та розвитку інфраструктури в Одеській Області Андрій Донченко, голови територіальних громад Одещини, начальники районних військових адміністрацій, урядовці, очільники департаментів ОВА та представники силових відомств.

Під час наради учасники визначили головні потреби та пріоритетні питання, які потребують вирішення. Йшлося про збільшення пропускної спроможності автомобільної дороги М-15 «Одеса – Рені», збільшення проектних потужностей зрошувальних земель в Одеській області, необхідність запуску та відновлення виробничих процесів АТ «Одеський припортовий завод».

Також значну увагу було приділено питанням забезпечення якісною питною водою населених пунктів Ізмаїльського та Болградського районів, незадовільного стану системи водовідведення в м. Білгород-Дністровський та м. Кілія, необхідності будівництва біологічної очистки господарсько-побутових стічних вод у с Шабо.
Крім того, були розглянуті питання розвитку медичної та освітянської галузей в сучасних умовах.

Підсумовуючи результати засідання, начальник обласної військової адміністрації Олег Кіпер ще раз наголосив на важливості постійного діалогу між усіма гілками влади.