Села Саф‘янівської громади відзначили храмове свято 1

У неділю, 21 листопада, село Утконосівка, Ларжанка, Першотравневе та Багате відзначили престольне свято – День Святого Архангела Михаїла.

Недільний ранок в даних селах розпочався з божественної літургії, під час якої мешканці сіл помолилися за здоров‘я близьких та процвітання своїх рідних населених пунктів.

Завітали привітати мешканців Ларжанки Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та народний депутат України Анатолій Урбанський. Мешканців Утконосівки привітали заступники голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та Вадим Шкаровський, заступник Саф‘янівського сільського голови Іван Чепой. А мешканці села Багате приймали вітання від народного депутата України Анатолія Урбанського, заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової, начальника культури, молоді, туризму та спорту Саф‘янівської сільської ради Людмили Дерменжи та депутата Саф‘янівської сільської ради Олексія Шульги.

Вже за традицією після божественних літургій відбулись хресні ходи та трапези.