Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1
Неодноразово вже звертались до вас з приводу важливості і необхідності вакцинації від COVID-19!

Наразі по всій Україні продовжується зростання рівня захворюваності на COVID-19. Зокрема, станом на 16 листопада на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебуває 141 пацієнт. Із них: 99 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію.
Всі, хто знаходиться в наших медичних закладах – не вакциновані… Перебіг хвороби тяжкий.
Медичним працівникам доводиться непросто. Вони цілодобово стоять на передовій, рятуючи життя людей.
Тому закликаємо вас прийти на пункти вакцинації та зробити щеплення. Отримати вакцину від COVID-19 можна в наших амбулаторіях та лікарні.
Будь-ласка прислухайтесь до наших порад, адже вакцинація – це єдиний спосіб зберегти себе та близьких від COVID-19!
Не зволікайте, адже це ваше життя!
Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова