Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

У цей день всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям.

В цей день маємо віддати шану тим, хто “положив серце й душу за нашу свободу”. А ще, вшанувати тих батьків, які ніколи не дочекаються сина, ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка, ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня.

Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави!

Нехай на Україні якнайскоріше запанує мир та злагода!

Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова

Шановні мешканці Саф’янівської громади! 3