Шановні мешканці Саф’янівської громади! 1

В цьому році ми з вами вже переживали складні погодні умови – сильний сніг, замети та ожеледь. У нас працював оперативний штаб з координації роботи по ліквідації наслідків, які виникли під час непогоди. Цілодобово працювала техніка по розчистці доріг в селах, відновленню електропостачання та витягуванню машин із переметів.

Зараз ми знову отримали попередження про погіршення погоди. 12 лютого на території Одеської області очікується сильний снігопад, хуртовина, снігові замети та ожеледь на дорогах.

Ускладнення погодних умов 12 лютого відповідає II рівню небезпечності. Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на автошляхах області, дорогах та вулицях населених пунктів.

Тому велике прохання утриматись від виїздів з населених пунктів без особливої потреби! Оперативний штаб з координації роботи по ліквідації наслідків, які виникли під час непогоди, буде продовжувати свою роботу.

Якщо знадобиться допомога на дорозі телефонуйте: 0675756886.
По питанню відсутності електропостачання: 0957509090; 0687509090

Голова Саф’янівської сільської ради Ізмаїльского району Одеської області