У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Саф’янівської сільської ради та ВРМ відділу «ЦНАП» в старостинських округах працює шеринг документів через застосунок Дія.

В приміщенні ЦНАП та в усіх ВРМ розміщено QR коди.

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників.

Для шерингу документа вам потрібно:

• відкрити застосунок Дія;
  • зісканувати сформований Дією штрих-код;
  • накласти електронний підпис;
  • надіслати на електронну пошту ЦНАПу чи ВРМ , яка буде вказана під час передачі цифрового документа.
  • цифрова копія документа буде надіслана на електронну пошту ЦНАПу чи ВРМ.

Зараз шерити можна біометричні закордонні паспорти, паспорти громадянина України у вигляді ID-картки, картки платників податків (РНОКПП), довідки переселенців (ВПО), свідоцтво про народження дитини.

Отримуйте послуги комфортно!

Чому шеринг крутий з точки зору безпеки?

• Не спрацює без вашої згоди! Тільки після запиту і вашого підтвердження;
  • Копія документа, яка передається, містить відмітку про те, кому і коли вона була надана;
  • Копія документа підписана КЕПом Дії

У разі виникнення запитань, адміністратори відділу ЦНАП та ВРМ допоможуть вам скористатися сервісом шерингу документі через «Дію».

QR-коди для шерингу документів в Дії

ЦНАП Саф’янівської сільської ради

Утконосівка