Ще один шрам…: Сафʼянівська громада провела в останню путь захисника України Євгена Глуцького 1

Сьогодні, 17 жовтня, «на щиті» до Матроски повернувся справжній Герой, патріот, захисник України, військовослужбовець Євген Глуцький.

Сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу солдат Євген Глуцький загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Нью-Йорк Донецької області. Родина залишалась без турботливого сина та батька, люблячого чоловіка та брата…

Вже традиційно живим коридором з національними прапорами та квітами зустріли мешканці громади нашого воїна.

Траурний кортеж рушив рідної домівки загиблого, де відбулася прощальна церемонія та чин відспівування.

Віддати шану полеглому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, побратими, керівництво та мешканці Сафʼянівської громади.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Справжній патріот, вірний захисник України, віддавший життя за кожного з нас, таким Євген Глуцький назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.

Вічна пам’ять Герою!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02MSAesYztRpwr3SGyFZvD4hJrNZvnsAJYPCRA966G1EkVFdWBjiZCZNALBUpFhEgjl