Сім років тому на Донбасі відбувся останній смертельний бій Олександра Хмелярова з Кам'янки 1

Сьогодні виповнилося сім років від дня загибелі спецназівця 73-го морського центру спеціальних операцій Олександра Хмелярова із села Кам’янка Саф’янівської громади.

Олександр Хмеляров загинув 4 березня 2016 року під час розвідки на Маріупольському напрямку, коли передовий дозор «морських котиків», в якому був загиблий, вийшов на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнувся з диверсійно-розвідувальною групою противника. Внаслідок ближнього бою Олександр Хмеляров разом із побратимом із Тернопільщини Юрієм Горайським отримали смертельні поранення.

Олександр Хмеляров народився 20 січня 1989 року у селі Кам’янка. Закінчив Кам’янський НВК, потім – Морське училище № 9 в Ізмаїлі. Проходив службу в частині з 2011 року. Пройшов шлях від рядового матроса до мічмана. Брав участь у багатьох міжнародних навчаннях. З перших днів на передовій брав участь у звільненні Слов’янська, Дзержинська та багатьох інших населених пунктів.

Сьогодні разом з батьками керівництво Саф’янівської громади вшанувало пам’ять Олександра Хмелярова. Про захисника України згадували лише добрими та теплими словами, як про справжнього патріота своєї країни, вірного друга та побратима.

Вічна та світла пам’ять Герою!