Сімейні цінності 1

04 червня 2021 року року волонтер-початківець Марія Ніколаєва провела бесіду із суб′єктами пробації на тему «Сімейні цінності».

Сім’я, джерелом створення та розвитку якої є любов та взаємоповага, має бути щасливою, у цьому закладено розуміння того, що щаслива, гармонійна, згуртована сім’я, здорова морально-психологічна атмосфера в ній не виникають самі по собі. Її нескінченно творить родина, її плекає й охороняє держава, вона не байдужа суспільству.

Щаслива сім’я – це напружена й наполеглива щоденна праця її членів. Цій праці треба вчитися. Потрібно розуміти, усвідомлювати та вправлятися у відповідних діях, учинках і ставленнях на основі любові до себе та своїх найближчих.

Волонтерка особливий акцент зробила на такій важливій соціальній ролі сім′ї як батьківство, цінності батьківства для людини, виконання батьківських обов′язків по вихованню та утриманню дітей, як бути батьками, про яких мріють діти, не дивлячись на те, що стосунки між батьками розірвано. Суб′єкти пробації з великою увагою та інтересом сприйняли бесіду, брали участь в обговоренні теми.

 

Сімейні цінності 3

Сімейні цінності 5