Спільна робота на підтримку ВПО! 1

Тривалий час Саф’янівська сільська рада співпрацює з ГО “Десяте квітня” та ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”, які активно допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Задля покращення умов проживання ВПО,за сприянням ГО “Десяте квітня”, в Палаці спорту села Кам’янка, де компактно проживають переселенці, були відремонтовані чотири номери. ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” долучились до допомоги ВПО та закупили всі необхідні меблі (ліжка, шафи, столи та стільці), а Саф’янівська громада доповнила відремонтовані номери обладнанням для ванних кімнат, шторами, килимками, аби люди максимально комфортно себе почували.

Сьогодні керівництво Саф’янівської сільської ради, представники ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” та староста Кам’янського старостинського округу Іван Лєфтеров приймали нові номери, де незабаром будуть проживати ВПО.

Крім того, представники ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” та Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами, під час якої розповіли про правила особистої та пожежної безпеки, захисту життя та норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Після чого присутні відвідали амбулаторію загальної практики – сімейної медицини села Кам’янка, на базі якої планується відкриття паліативного відділення.

Основне завдання даного відділення – допомога мешканцям громади, які хворіють на тяжкі невиліковні захворювання, потребують професійного медичного догляду та знаходяться в складних життєвих обставинах.

Відділення планується невелике – на 20 ліжко-місць. Ремонтні роботи проводитимуться за сприянням ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)”.

Крім того, ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” передали для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» два генератори потужністю 10 кВт кожний.
Саф’янівська сільська рада висловлює щиру подяку ВПІНО “Філія АКТЕД (ACTED)” та ГО “Десяте квітня” за постійну допомогу, підтримку та активну співпрацю!