Спільними зусиллями до Перемоги! 1

Вихідний розпочався в Сафʼянівській територіальній громаді з вкрай важливої справи – допомоги земляку, який боронить рідну країну від окупантів.

Бійцю була передана автівка Kia Sorento, куплена завдяки генеральному директору КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олегу Садковському та колективу лікарні.

Медики районної лікарні не тільки рятують людей, донатять на ЗСУ, а ще й власними зусиллями роблять окопні свічки та снікерси (мед з горіхами), які також були передані бійцю та його побратимам.

До допомоги долучились і юні мешканці Сафʼянівської громади зі своїми батьками, приготувавши різноманітні смаколики та намалювавши зворушливі листівки.

Ось так, майже не щодня, Сафʼянівська територіальна громада та КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районна лікарня» допомагають військовослужбовцям Збройних Сил України, яким ми завдячуємо кожним світанком та заходом сонця.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02N7HoTTDLzs3h5vBUuhY8zQrBEZKF2auMjRsKZtqfPx6s5TVPw2nyR2rPe8FLmiVDl