Старости Саф’янівської сільської ради зустрілись з фахівцями Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості 1

Сьогодні, 10 червня, в Саф’янівській сільській раді відбулася зустріч старост громади з представниками Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості.

Заступник директора Ізмаїльського МРЦЗ Людмила Пальжок розповіла присутнім про можливості професійного навчання в Одеському центрі профтехосвіти ДСЗУ. А саме: як отримати нову професію, як підвищити професійну кваліфікацію за допомогою ваучеру та підтвердженням неформального навчання.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Інга Дудник ознайомила старост із інформацією щодо компенсаціі ЄСВ, громадських робіт та роботи тимчасового характеру.

Крім цього, присутні отримали інформацію щодо структури сайту Ізмаїльського центру зайнятості, методів взаємодії з роботодавцями та безробітними за допомогою електронних кабінетів та інноваційних підходів в роботі служби зайнятості.

В завершенні зустрічі фахівці Ізмаїльського МРЦЗ домовилися з адміністрацією та старостами Саф’янівської сільської ради щодо надання виїзних соціальних послуг на території громади.