Таланти Саф'янівської громади приймали вітання до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 1

У четвер, 18 листопада, у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради вітали працівників культури, які минулого тижня відзначили своє професійне свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Цього року карантинні обмеження, пов’язані з пандемією поширення коронавірусної інфекції, не дозволили провести гарне свято, на якому артисти громади продемонстрували свої таланти, яких вже точно у них чимало.

Але з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм адміністрація Саф’янівської громади привітала працівників культури із професійним святом, вручивши почесні грамоти та приємні подарунки.

Нагородження провели перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.