У Центрі надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради створений «Куточок самообслуговування для відвідувачів» 1

ЦНАП Саф’янівської сільської ради постійно дбає про зручність та комфортність відвідувачів. Працює над створенням затишної та приємної атмосфери у приміщенні, аби враження та емоції від спілкування із працівниками ЦНАПу були тільки позитивними ,а результат від отримання адміністративних послуг залишався на найвищому рівні.

Завдяки підтримці наших партнерів – швейцарсько-української Програми EGAP – ЦНАП отримав меблі та комп’ютерну техніку для облаштування робочого місця для самообслуговування.

Відтепер, кожен відвідувач самостійно у будь-який час може скористатися Інтернет-мережею, зайти у свою електронну поштову скриньку, роздрукувати чи зробити ксерокопію документа, або скориставшись Єдиним порталом державних послуг “Дія”, отримати адміністративну послугу.

Створення «куточка самообслуговування» дуже корисне і своєчасне нововведення, яке суттєво економить час заявників і сприяє прискоренню отримання певної адміністративної послуги.

Дякуємо нашим друзям Програми EGAP за постійну підтримку, яка мотивує і надихає працівників нашого ЦНАПу працювати для мешканців громади і систематично вдосконалювати та покращувати якість у наданні адміністративних послуг!