У Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 2 серпня, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбулась щотижтева апаратна нарада.

В нараді прийняли участь перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

Присутні доповіли про проведену роботу впродовж минулого тижня та про виконання наданих доручень.

Після детального обговорення проблемних питань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення співробітникам та визначила план роботи на поточний тиждень.