У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада щодо організації проведення територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 1

У середу, 31 січня, начальником відділу дошкільної та позашкільної освіти Ольгою Кіосєвою та директором Комунального закладу «ДЮСШ» Тетяною Скрипніченко проведена онлайн-нарада щодо організації проведення територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

В нараді взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради.

Організатори наради зазначили, що на участь у змаганнях зареєстровано 44 команди з 16 закладів загальної середньої освіти громади з таких видів спорту: баскетболу (дівчата, юнаки), волейболу (дівчата, юнаки) та футзал.

Учасникам заходу були надані рекомендації щодо розроблення спортивного логотипу команд, контенту тренувань з учнівською молоддю та проведення якісної підготовчої роботи до участі у змаганнях.