У Саф’янівській сільській раді  відбулась перша адміністративна комісія 1

У вівторок, 18 травня, у Саф’янівській сільській раді під керівництвом першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась адміністративна комісія при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколів про адміністративні правопорушення долучились начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На порядок денний було винесено три справи про адміністративні правопорушення – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб (ст. 183 КУпАП) та порушення правил торгівлі алкогольними напоями, зокрема продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку (ч.2 ст. 156 КУпАП).

За результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення були винесені постанови про притягнення до адміністративної відповідальності та накладені адміністративні стягнення у вигляді штрафів.

У Саф’янівській сільській раді  відбулась перша адміністративна комісія 3

У Саф’янівській сільській раді  відбулась перша адміністративна комісія 5