У Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню 1

У вівторок, 25 квітня, відбулось чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Саф’янівської сільської територіальної громади, при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

Засідання пройшло під головуванням першого заступника сільського голова Саф’янівської сільської ради Петра Хаджикова. На комісії також були присутні керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, головний спеціаліст загального відділу Саф’янівської сільської ради Марія Лєвченко, генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський, фахівець із соціальної робот провідний КУ «Центр соціальних служб» Наталія Бошкова, заступник начальника фінансового управління Саф’янівської сільської ради Марина Остапюк та начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова.

Комісією були розглянуті питання щодо прийняття рішень про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Саф’янівської громади та вивчені обставини, в яких перебуває кожен конкретний заявник.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки та одноголосно прийняли рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.