У Саф‘янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії 1

18 та 25 листопада у Саф’янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколів про адміністративні правопорушення долучились перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради надійшли протоколи від органів Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що проживають на території Саф’янівської громади.

Таким чином, на порядок денний засідань були винесені дві справи про адміністративні правопорушення – порушення правил торгівлі на ринках (ст.159 КУпАП) та порушення правил торгівлі алкогольними напоями, зокрема продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку (ч.2 ст. 156 КУпАП).

За результатами розгляду справи щодо порушення правил торгівлі на ринках адміністративною комісією прийнято рішення про закриття провадження у справі у зв‘язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Під час засідання адміністративної комісії щодо другої справи, зокрема про продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку, особа, відносно якої складено протокол, свою вину визнала. За результатами засідання адміністративної комісії винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 6800 грн.