У Саф’янівській сільській раді відбувся конкурс на посаду директора Кислицького та Утконосівського закладів загальної середньої освіти 1

У четвер, 24 червня, в адміністративній будівлі Саф’янівської сільської ради відбувся конкурс на посаду директора Кислицького та Утконосівського закладів загальної середньої освіти.

Кандидати на вищезазначені посади впевнено пройшли три етапи конкурсного відбору: тестування, вирішення ситуаційного завдання та представили перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

За рішенням членів конкурсної комісії в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Кислицького закладу загальної середньої освіти перемогу одержав Іван Загарій, який набрав 61 бал. На вакантну посаду директора Утконосівського закладу загальної середньої освіти було два кандидати: Ганна Кулава та Галина Делігіоз. У нелегкій боротьбі в конкурсі на вакантну посаду директора Утконосівського закладу загальної середньої освіти перемогла Ганна Кулава, яка набрала 55,6 балів. У свою чергу, Галина Делігіоз набрала 53,2 балів.

Вітаємо переможців із перемогою та бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві!