Учні Камʼянського ліцею знайомились з військовою справою 1

Вівторок, 30 квітня, надовго закарбується в памʼяті учнів Камʼянського ліцею, адже цього дня до них завітали українські захисники та керівництво Сафʼянівської громади з дуже цікавим заходом.

Військовослужбовці Національної гвардії України продемонстрували школярам кулеметну установку на авто, з якої вони збивають ворожі дрони над Одещиною. Школярі змогли власноруч спробувати себе у ролі бійця ППО.

Також учням були продемонстровані дрони, на які, до речі, вони власноруч збирають кошти на шкільних благодійних ярмарках. Молодь могла не тільки потримати у руках «пташки», а й стати свідком запуску дронів! Емоції дітей переповнювали!

І ще це не все! Для школярів також був проведений урок з тактичної медицини від досвідченого бойового медика Національної гвардії України.

Нагадаємо, нещодавно Сафʼянівська територіальна громада започаткувала в закладах освіти новий проєкт, направлений на патріотичне виховання молоді. Подібні заходи вже відбулись у Кислицькому та Камʼянському закладах загальної середньої освіти, тож все ще попереду!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid06nQV3r5jwHQrpsJs8iY4KCJgWis9uoKwRRAHR5abVwFqEuMM6vWpt5E2HvQn6gU9l