В Кам'янському ліцеї відбулись уроки з фізичної культури 1

Продовжуємо вас знайомити з активностями проекту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», який реалізовується у Саф’янівській громаді з березня 2022 року.

Зокрема, 7 вересня у Кам’янському ліцеї відбулись відкриті уроки з фізичної культури, де було продемонстровано, якими цікавими та різноманітними можуть бути спортивні заняття. В цьому допоміг отриманий на початку навчального року спортінвентар.

Наші діти люблять уроки фізичної культури, які тепер стали більш різноманітними, веселими і цікавими!

Фото та відео говорять самі за себе!

Нагадаємо, Проект «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02XscGZZTtXhLPSGwxCQMaCQEzfLCLUJ6BFV232g46sLEJaH31tGLMJX5972LuD8PGl