В Матросці та Новій Некрасівці відбулись заходи для дітей-переселенців 1

Вихідними для дітей-переселенців, які тимчасово проживають в селах Матроска та Нова Некрасівка, відбулись розважальні заходи.

Це стало можливим завдяки співпраці Саф’янівської сільської ради з ГО «Регіональний аналітичний центр» в рамках проєкту «Захист, гуманітарна допомога та захист внутрішньо переміщених осіб на півдні Одещини, що постраждали від ескалації воєнних дій» за фінансування міжнародної місії #WeWorld.

Допомогав організувати справжнє свято для дітей блогер, ведучий дитячих та дорослих свят
Валерій Волканов.

Він зарядив дітей чудовим настроєм і подарував всім незабутні враження. Діти отримали танцювальний майстер-клас, вгадували улюблені пісні, змагались в командах, вболівали один за одного та виконували модні нині челенджі.

“Масовик-затійник” весело і дуже по сімейному зумів познайомити та здружити дітей. Малечі було настільки весело, що вони не хотіли розходитись та відпускати ведучого та команду організаторів.