В Саф’янах відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ 1

Мешканці Саф’янівської територіальної громади активно продовжують допомагати українським захисникам. У неділю, 9 липня, в селі Саф’яни відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України “З піснею – до Перемоги”.

Неймовірно проникливо лунали пісні про любов до рідної країни. Разом із місцевими талантами співали й глядачі, пропускаючи через серце кожне слово.

Підтримали ініціативу мешканців села Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи, подякувавши всім, хто долучився до доброї справи.

Упродовж концерту вдалося зібрати 10 515 грн, що вкотре доводить небайдужість громадян до потреб української армії та їхню готовність допомагати. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02Envm9r2vivtUnmbCecdWHZ297sBKX1A9DrwgvdVLg2w2oTNmjWbnfjdj77wnHud4l