В Саф’янівській громаді розпочали свою роботу мобільні групи з психосоціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб 1

Саф’янівська сільська рада підписала Меморандум про соціальне партнерство з громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» в рамках проекту «Захист – гуманітарна допомога та захист внутрішньо переміщених осіб на півдні Одещини, що постраждали від ескалації воєнних дій».

Створити мобільні групи вирішено за пропозицією міжнародної місії WeWorld у співпраці з громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» та безпосередньо громадами.

До складу груп входять психологи та соціальні працівники, завданням яких є надання психологічної підтримки для людей, що її потребують та консультування з актуальних соціальних питань.

Саме для того, щоб не залишити людей «сам на сам» з новими складнощами, що виникають через війну, мобільні групи щоденно працюють для полегшення емоційних переживань. Для цього проводяться індивідуальні зустрічі та групові консультації.

Телеграм канал для отримання інформації та комунікації: https://t.me/racpssupport

В Саф’янівській громаді розпочали свою роботу мобільні групи з психосоціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб 3