В Саф'янівській громаді урочисто підняли Державний прапор України 1

Сьогодні, 23 серпня, наша країна святкує День Державного Прапора України.

Прапор – це символ звитяги, нескореності, надії та віри у перемогу.

Синій колір – це не тільки бездонне синє небо, а ще – мир і спокій, за які ми відчайдушно і мужньо боремося. Жовтий колір – це не просто золоті і щедрі врожаї, а й символ прагнення до кращого життя.

За участю Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та секретаря Саф’янівської сільської ради Сергія Стандратюка в селі Саф’яни під звуки державного гімну відбулось урочисте підняття синьо-жовтого стяга, символізуючи незламність духу народу та прагнення до свободи.

Хвилиною мовчання керівництво та депутатський корпус Саф’янівської сільської ради вшанували пам’ять тих, хто вже ніколи не повернеться до нас, залишившись навічно в наших серцях. До Пам’ятного знаку присутні поклали квіти, схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи та незалежності нашої рідної землі.

Нехай символ України, Державний прапор, оберігає кожного захисника та захисницю!