В Саф'янівській громаді відбулись спортивні змагання «Помічник шерифа: змагайся та перемагай» 1

До 5-ї річниці проєкту «Поліцейський офіцер громади» сьогодні, 25 травня, поліцейські офіцери Саф’янівської громади Роман Топал та Василь Кулава організували для школярів Новонекрасівського закладу загальної середньої освіти змагання з фізичної культури: «Помічник шерифа: змагайся та перемагай». Долучилась до заходу старший інспектор ЮП ВП Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області, капітан поліції Алла Фурніка.

На юних спортсменів чекали різноманітні завдання: підтягування на перекладині, віджимання від підлоги, спортивна естафета, піднімання тулуба із положення лежачи на спині, спортивна розважально – інтелектуальна гра тощо.

Поліцейські були приємно вражені високою фізичною підготовкою школярів, які з задоволенням взяли участь у спортивному заході.

По закінченню змагань, офіцери громади пригостили всіх учасників смачним морозивом та подарували кульки, а переможці були нагороджені брендовою продукцією проєкту – футболками, чашками та блокнотами.