В Саф’янівській громаді відбувся інформаційний захід щодо необхідності вакцинації 1

У середу, 31 січня, в Саф’янівській сільській раді відбувся інформаційний захід щодо актуальності вакцинації людей похилого віку від COVID та грипу, організований Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» у партнерстві з USAID.

У заході взяли участь працівники КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” та Саф’янівської сільської ради, які дізнались кейси, що допоможуть поширювати ідею необхідності піклуватися про власне здоровʼя серед людей похилого віку у населених пунктах громади.

Крім того, присутні поговорили про стереотипи, міфи та упередження відносно вакцинації та методи роз’яснення людям важливість піклування про себе.

Учасники заходу отримали не тільки важливу та корисну інформацію, а ще й місткі інформаційні роздаткові матеріали.

Саф’янівська сільська рада дякує організатором заходу за корисну лекцію, адже саме зараз тема вакцинації є вкрай актуальною, адже в громаді спостерігається погіршення епідемічної ситуації.

Вакцинація — це єдиний та ефективний спосіб захистити себе від хвороби!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02iT1gkig2Fej4gLETxhknueRHTU1FHkSpjjKeMTf1qitWyCrAayhFPZMvYYCPUKgpl