В Сафʼянівській громаді відкрили водопропускну споруду 1

Сьогодні, 20 травня, Сафʼянівський сільський голова Наталія Тодорова разом із керівництвом Ізмаїльської районної військової адміністрації, представниками Ізмаїльського управління водного господарства та ГО “Rewilding Ukraine” та «Rewilding Europe» взяла участь у відкритті водопропускної споруди (трубчатого переходу) біля села Багате.

Дана споруда відіграє важливу роль в оздоровленні екосистеми озер Катлабух-Лунг-Сафʼяни та Старонекрасівських плавнів.

Замовником робіт виступила ГО «Rewilding Ukraine» за підтримки програми «Ландшафти під загрозою», виконавцем – Ізмаїльське управління водного господарства.

Сафʼянівська сільська рада висловлює слова подяки всім причетним до запуску водопропускної споруди. Спільними зусиллями поліпшуємо екологічний стан придунайських озер!