В Саф’янівській громаді відкрився п’ятий «Клас безпеки» 1

Сьогодні, 7 квітня відбулось урочисте відкриття «Класу безпеки» в Старонекрасівському закладі загальної середньої освіти.
Це п’ятий клас, який створений на базі закладів освіти Саф’янівської сільської ради.

Світлий, яскравий, інтерактивний, сучасний «Клас безпеки» відкрили Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко.

На заході також були присутні поліцейські офіцери Саф’янівської сільської територіальної громади Роман Топал та Василь Кулава, інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області Іван Рижий, старший лейтенант поліції Іван Бочковар, поліцейський роти з обслуговування м. Ізмаїл, капрал поліції Марина Чєтіна, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ізмаїльського району РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олена Салі, начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Ольга Кіосєва, головний спеціаліст відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Інна Дімієва та педагогічні працівники школи.

Директор Старонекрасівського закладу загальної середньої освіти Анжела Киричевська презентувала «Клас безпеки», який передбачений для проведення різноманітних за формами та методами роботи уроків з основ безпечного середовища дітей та учнівської молоді школи, з метою вивчення правил пожежної, мінної безпеки, цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та формування навичок надання домедичної допомоги.

Особливістю та своєрідною родзинкою зони перегляду презентацій є створення електронного «кабінету безпеки» з QR-кодом, який має вихід на шкільний сайт. Електронний кабінет – це дієвий інструмент для отримання якісних послуг в режимі офлайн та онлайн, який містить значну кількість пізнавального дидактичного матеріалу.

Першими відвідувачами «Класу безпеки» були учні 4-х класів під супроводом класних керівників Тетяни Салиган та Наталії Масленикової.

Представники поліції та рятувальники провели практично-роз’яснювальний захід з дітьми, який сприяв формуванню у підростаючого покоління відповідального ставлення до власної безпеки у різних сферах життя та засвоєння алгоритму дій при виникненні надзвичайної ситуації.