В Саф’янівській громаді відкрився третій «Клас безпеки» 1

Сьогодні, 21 березня, в Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти відбулось урочисте відкриття «Класу безпеки», в якому взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста Новонекрасівського старостинського округу Ольга Колодеєва, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ізмаїльського району РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Вікторія Курашова, старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області Роман Кочколов, поліцейський офіцер Саф’янівської громади Роман Топал, старший лейтенант поліції Іван Бочковар, поліцейський роти з обслуговування м. Ізмаїл, капрал поліції Марина Чєтіна, начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Ольга Кіосєва та головний спеціаліст відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Інна Дімієва.

Це третій «Клас безпеки» в школах Саф’янівської громади – два попередніх були вікриті в селах Ларжанка та Кам’янка.

Основною метою створення «Класу безпеки» є посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги.

Педагоги презентували тематичні зони класу, які практично допоможуть пояснити дітям основні правила безпечної поведінки.
Розташування усіх зон, а саме пожежної безпеки, домедичної допомоги, дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у різних сферах життя, мінної безпеки та правил поведінки під час воєнного стану, ігрової та психологічного розвантаження, дозволять практично пояснити дітям основні правила безпечної поведінки і швидко опанувати алгоритми дій у різних надзвичайних ситуаціях.

Усі локації інтерактивні, забезпечені інформаційними матеріалами, муляжами та інвентарем. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному середовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Першими відвідувачами «Класу безпеки» стали учні 3 класу, для яких працівники поліції та ДСНС провели навчальний урок з безпеки. Для дітей це був справжній сюрприз, адже вони змогли не тільки дізнатись багато корисної інформації, а ще й побувати у ролі поліцейського та рятувальника.