В Саф’янівській громаді відновлена проїжджаємість дороги Т16-07 на ділянці від міста Ізмаїл до села Стара Некрасівка 1

У п’ятницю, 29 грудня, Службою відновлення та розвитку інфраструктури України та Службою місцевих автомобільних доріг силами підрядної організації ТОВ «Евродор» були завершені роботи по відновленню проїжджаємості автодороги Т16-07 на ділянці від м. Ізмаїл до с. Стара Некрасівка та автодороги С-161006 між селом Дунайське та містом Ізмаїл.

Дані ділянки дороги зазнали значних руйнувань та потребують ремонту для забезпечення доступу населення до соціальних та медичних послуг, забезпечення проїзду екстрених служб та транспорту. ⠀

Нажаль, в умовах воєнного стану, провести капітальний ремонт неможливо, але роботи по розчищенню та вирівнюванню узбіччя та профілю дороги, підсипки піщано-щебневої суміші, відведення зайвої води з дороги на сьогоднішній день виконані.