В Саф’янівській громаді відзначили 77-річницю з Дня визволення України від нацистських загарбників 1

Сьогодні вся Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від нацистських загарбників.

В історії Українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони набули особливого значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну

З нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур та керуючий справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя взяли участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятника невідомому солдату в селі Саф’яни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.