В Саф’янівській громаді відзначили День захисту дітей 1

Кожна дитина неповторна. Вона приходить у світ зі своїми надіями і сподіваннями, але в одному всі діти схожі – вони великі мрійники і вірять в те, що їхні мрії обов’язково здійсняться. Аби ніщо не затьмарило дитячих мрій, незважаючи на те, які тяжкі часи наша країна сьогодні переживає, дорослі повинні дарувати дітям щасливе дитинство та віру у краще майбутнє, аби маленькі дитячі оченятка ніколи не згасали.

З нагоди Дня захисту дітей Саф’янівська сільська рада за підтримки Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” організувала справжнє свято для дітей.
Зокрема, у селі Кам’янка відбувся масштабний концерт для юних мешканців села та дітей, які вимушені були бігти від обстрілів та віднайшли тимчасовий прихисток на території Саф’янівської громади.

Свято розпочалось біля місцевого Будинку культури, де на дітей чекали різноманітні ігри, конкурси, змагання, пісні та танці. Зі святом та початком літніх канікул дітей привітали керівництво Саф’янівської сільської ради та Кам’янського старостинського округу. Традиційно всі діти отримали браслети та cолодкі призи, а ще – море емоцій, незабутніх вражень та чудовий настрій!

Але це ще не все – Саф’янівська сільська рада організувала насичену та цікаву програму для дітлахів, тож свято продовжилось в Палаці спорту села Кам’янка. Там на дітей чекав ще один сюрприз – патріотичні футболки. Одягнувши футболки, ставши у формі тризубця, діти взяли участь у флешмобі «Ми – діти квітучої України».

Завершилось свято купанням в басейні та водними розвагами.

Також на базі закладів освіти та культури населених пунктів громади пройшли тематичні заходи з нагоди Дня захисту дітей.

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02ncfak9BmHFNjsMSgf1JekbDiCL7HU8yK9U12jqUms27gBqmMufSLbESe6pJ8P8cCl