В Саф’янівській громаді завершився ІІ (територіальний) етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 1

У четвер, 26 березня, на базі Кам’янського Палацу спорту ім. М.Миндру відбулись фінальні спортивні змагання ІІ (територіального) етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з футзалу.

У змаганнях взяли участь 6 найсильніших команд з футзалу із закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради: «Амурські тигри» (Ларжанський ліцей), «Ірбіси» (Кам’янський ліцей), «Південні дельфіни» (Озернянський ліцей), Рись» (Саф’янський ЗЗСО), «Соболь» (Утконосівський ЗЗСО) та «Панда» (Багатянський ЗЗСО).

Це була неймовірна гра! Юні спортсмени продемонстрували вражаючу гру, впевнену оборону, неймовірно атакуючу силу, високий рівень майстерності та спортивного духу.

За результатами змагань переможцем стала команда «Рись» (Саф’янський ЗЗСО). Друге місце виборола команда «Панда» (Багатянський ЗЗСО), а третє місце зайняла команда «Соболь» (Утконосівський ЗЗСО).

Переможців змагань привітали секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступниця голови Ізмаїльської РД(В)А Марина Деной, начальник відділу освіти охорони здоров’я та культури Ізмаїльської РД(В)А Ярославна Пєнова, начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко, староста Кам’янського старостинського округу Саф’янівської сільської ради Іван Лефтеров, директор КЗ «ДЮСШ» Тетяна Скрипніченко, начальник дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Ольга Кіосєва.

Всіх призерів та їх керівників було нагороджено почесними грамотами, медалями та кубками!

Феєричним завершенням змагань та подарунком для всіх учасників та гостей свята стали виступи вихованців Кам’янського ліцею, які продемонстрували спортивний танець, а вихованці народного ансамблю «Райдуга» під керівництвом Олександра Ромалійського продемонстрували «Український танок».

Попереду на переможців ІІ (територіального) етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу, баскетболу та футзалу чекає ІІІ (районний) етап змагань.

Бажаємо всім учасникам впевненості, витривалості, позитивної енергії, спортивного азарту, командної та згуртованої роботи і звісно – ПЕРЕМОГИ!

Фото доступне за посиланням: