В Саф’янівській сільській раді продовжується формування особового складу виконавчих органів шляхом проведення конкурсних відборів на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування 1

23 та 27 липня проведено 7 конкурсних відборів на заміщення вакантних посад головних спеціалістів загального відділу, відділу культури, молоді, туризму та спорту; відділу сільського господарства та екології; відділу соціального захисту населення, відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, відділу бухгалтерського обліку та звітності та завідувача сектору дорожнього господарства та інвестицій управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інвестицій Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Для участі у цих конкурсах було подано 10 заяв.

Усі кандидати успішно пройшли конкурсний відбір.