В Саф‘янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 13 лютого, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих мирних громадян та захисників України внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Після чого було проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Усі керівники структурних підрозділів ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили актуальні питання на поточний тиждень.

Особливу увагу було приділено питанням наповнення бюджету громади, допомозі внутрішньо переміщеним особам та забезпеченню безперебійної роботи закладів освіти та охорони здоров’я.

За результатами наради, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення.

В Саф‘янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3