В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні під головуванням першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась чергова апаратна нарада, під час якої були розглянуті важливі питання щодо життєдіяльності громади.

Фінансовим управлінням ради продовжується активна робота щодо наповнення бюджетів усіх рівнів.

Заклади освіти працюють в очному форматі. Минулого тижня був відкритий «Клас безпеки» в Кам’янському закладі загальної середньої освіти. Робота в даному напрямку триває.

Найближчим часом в громаді буде відкритий черговий «Клас безпеки».

Управлінням соціального захисту продовжується робота в програмі “Соціальна громада”.

Крім цього, на нараді були розглянуті питання про стан справ у галузі сільського господарства та економіки. Наразі триває посівна. Продовжується проводитись моніторинг цін на товари першої необхідності та пальне.

Управлінням житлово-комунального господарства проводяться заходи з благоустрою території громади.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3