В Сафʼянівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 7 серпня, під керівництвом Сафʼянівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих мирних громадян та захисників України, внаслідок російсько-української війни.

Під час наради було заслухано керівників структурних підрозділів ради щодо стану справ за відповідними напрямками діяльності, обговорені шляхи вирішення проблемних питань, визначено пріоритети на найближчий період.

Зокрема, обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються: медицини, соціальної сфери, захисту прав та інтересів дітей, культури, економіки, житлово-комунальної сфери, земельних питань, фінансів, надання допомоги ВПО тощо.

По закінченню наради голова громади Наталія Тодорова надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів у межах їх компетенцій.