В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 11 вересня, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців в результаті збройної агресії російської федерації.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ на підпорядкованій їм ділянці роботи. Присутні розглянули низку важливих питань в бюджетній, освітянській, культурній та соціальній сферах життя.

Розглянуто питання ходу збиральної кампанії пізніх сільськогосподарських культур. Також аграрії ведуть підготовку до посівної кампанії під врожай 2024 року.
Однак, через погодно-кліматичні умови терміни сівби переносяться на більш пізній термін.

Також акцентована увага на необхідності вакцинування дітей проти кору, паротиту та краснухи. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років. Варто пам’ятати, що вакцинація – це єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань!

Наразі на території громади активно триває підготовка до опалювального сезону.

За результатами наради надані відповідні доручення.