В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1
Сьогодні, 12 лютого, під головуванням першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась щотижнева апаратна нарада.
На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих мирних громадян та захисників України внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Після чого було проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Керівники структурних підрозділів ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили актуальні питання на поточний тиждень.
Особливу увагу було приділено питанням наповнення бюджету громади, допомозі внутрішньо переміщеним особам та підготовці до проведення заходів з благоустрою.
За результатами наради першим заступником Саф’янівського сільського голови Петром Хаджиковим надані відповідні доручення.