В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

На календарі вже березень та 747 доба боротьби з російськими окупантами. Дякуючи захисникам України, наша громада працює в штатному режимі та розпочала новий тиждень з щотижневої апаратної нарада, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Під час наради працівники ради розглянули ряд актуальних питань, які стосуються життєдіяльності громади в бюджетній, соціальній, освітянській та культурній сферах.

Особливу увагу було приділено питанням наповнення бюджету громади, допомозі внутрішньо переміщеним особам, забезпеченню безперебійної роботи закладів освіти та охорони здоров’я проведенню заходів з благоустрою.

По завершенню наради голова громади Наталія Тодорова надала відповідні доручення та побажала тихого та мирного робочого тижня.