В Сафʼянівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 22 квітня, під керівництвом Сафʼянівського сільського голови Наталії Тодорової проведена щотижнева апаратна нарада.

Керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ на підпорядкованих їм ділянках роботи.

Зокрема, в закладах освіти триває в штатному режимі освітній процес. Наразі школярі готуються до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

В господарствах громади продовжується посівна. Сьогоднішні погодні умови сприятливі для розвитку сільськогосподарських культур.

Управлінням соціального захисту населення надається допомога незахищеним верствам населення.

В населених пунктах громади активно проводяться заходи з благоустрою.

По завершенню апаратної наради голова громади Наталія Тодорова анонсувала про заходи, які відбудуться цього тижня, а саме – проведення пленарного засідання XXXVII сесії. З сьогоднішнього дня в раді починають працювати постійні депутатські комісії.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів ради надані відповідні доручення.

В Сафʼянівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3