В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих військовослужбовців, які боронили нашу державу від російського ворога.

Після чого керівники структурних підрозділів ради розглянули важливі питання щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

Голова громади Наталія Тодорова звернула увагу присутніх на необхідності максимально обмежити електроспоживання з 7.00 до 23.00, а також на продовженні наповнення бюджету та всебічній допомозі внутрішньо переміщеним особам.

Крім того, Наталія Іванівна висловила подяку за проведення благодійних ярмарок в школах громади на підтримку ЗСУ. Наразі виручені кошти з заходів передаються на потреби військовослужбовців.

За результатами наради були надані відповідні доручення працівникам ради.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3