В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Новий робочий тиждень розпочався в Саф’янівській сільській раді з чергової апаратної наради, яка відбулась під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

Під час наради працівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності за минулий тиждень та розглянули проблемні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відділах.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський зазначив, що епідеміологічна ситуація в громаді погіршилась. Наразі в КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 67 пацієнтів. Із них: 29 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили четверо пацієнтів з підозрою на COVID-19. На амбулаторному лікуванні перебуває 61 особа з коронавірусною інфекцією.

Всі, хто на даний час перебуває на лікуванні та ті, кому не вдалось подолати захворювання на COVID-19, були не вакциновані.

Після детального обговорення проблемних питань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення співробітникам та визначила план роботи на поточний тиждень.